Підсумки cимпозіуму SMART LION 2017

розміщено в: Uncategorized, Минулі, Події, Фото | 0

Шановні колеги!

Дозвольте познайомити Вам з повним текстом презентації лекції  запрошеного спікера симпозіуму Medicine Update 2017, доктора Ронні Фасс https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=7103304557 https://www.researchgate.net/profile/Ronnie_Fass2професора Case Western Reserve University, директора гастроентерологічного відділу MetroHealth Medical Center (Клівленд, США), відомого фахівця в галузі гастроентерології, нейрогастроентерології, співорганізатора наукової платформи SMARTLION, що створено за ініціативи Лікарської комісії НТШ і підтримки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Міської ради м. Львова, мета якої привернути увагу світової наукової спільноти до досліджень українських вчених та розвитку спільних трансляційних досліджень.

Д-р Ронні Фасc (h=57) – член редакційних колегій численних відомих медичних журналів а також головний редактор Journal of Clinical Gastroenterology (2017), The Journal of Neurogastroenterology and Motility.

Україна для д-ра Фасса завжди була близька, це рідна земля його матері. Участь у львівському симпозіумі стала доброю нагодою здійснити мрію свого життя і відвідати омріяний мамою край, започаткувати нові проекти та налагодити співпрацю, яка сприяли б розвитку української медицини та швидкій інтеграції у світовий науковий простр.

Проф. Ронні Фасс, відвідуючи вперше України, зауважив не лише красу та гостинність краю, а й відкритість, доброзичливість та фаховість українських учасників. Д-р Ронні Фасc вважає, що в Україні зараз найкращий час для змін і він готовий допомогти своїми знаннями та талантом медичній науковій громаді.

За внесок у медичне наукове життя м. Львова професора Ронні Фаса  нагороджено Подякою Міської Ради.

Fass_Lviv 2017

Share Button